Ankara Özel Kız Yurdu

 Dr. Necmiye Durlu

ankara yurt telefonları

ankara yurt telefonları

ankara-kız-yurtları

ankara kız yurtları bina

ankara yurtları

ankara yurtları

ankara kız yurdu webankara yurdu binası
ankara özel kız yurtları

Dr.Necmiye Durlu (kurucumuz) :

Dr. Necmiye Durlu , 1953 Ankara Tıp Fakültesi mezunu, Kadın Hastalıkları uzmanıdır. Ülkemizde, bayanların meslek hayatına atılmalarının öncü örneklerinden birisi olan Dr. Necmiye Durlu aynı zamanda çağdaş, fedakar ve başarılı bir annedir. Atatürk ilke ve inkilaplarını prensip edinmiş ve tüm hayatı boyunca kendini insanlığın hizmetine adamış Dr. Necmiye Durlu, kızlarımıza eğitim alanında yurt hizmeti verme hususunda bizleri teşvik etmiştir. Onun öncülüğünde kızlarımızın Atatürkçü, çağdaş ve yararlı birer fert olarak yetiştirilebilmesi için; içerisinde ders çalışıp, dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri ve spor yapabilecekleri güvenli ve konforlu bir ortam sağlamak ve annemizin ismini onurla geleceğe taşımak en büyük amacımız olmuştur. Bu nedenle Ankara’da, 2011 yılında  Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu açılmıştır.

Dr.Necmiye Durlu (kurucumuz) :

Dr. Necmiye Durlu , 1953 Ankara Tıp Fakültesi mezunu, Kadın Hastalıkları uzmanıdır. Ülkemizde, bayanların meslek hayatına atılmalarının öncü örneklerinden birisi olan Dr. Necmiye Durlu aynı zamanda çağdaş, fedakar ve başarılı bir annedir. Atatürk ilke ve inkilaplarını prensip edinmiş ve tüm hayatı boyunca kendini insanlığın hizmetine adamışDr. Necmiye Durlu, kızlarımıza eğitim alanında yurt hizmeti verme hususunda bizleri teşvik etmiştir.Onun öncülüğünde kızlarımızın Atatürkçü, çağdaş ve yararlı birer fert olarak yetiştirilebilmesi için; içerisinde ders çalışıp, dinlenebilecekleri,eğlenebilecekleri ve spor yapabilecekleri güvenli ve konforlu bir ortam sağlamak ve annemizin ismini onurla geleceğe taşımak en büyük amacımız olmuştur.Bu nedenle Ankara’da, 2011 yılında  Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu açılmıştır.

ankara özel kız yurtları

 

 

 

 

 

Dr. özel kız yurdu çevresi

Gazi Ankara Kız Yurdu 'muz protokol yolundadır ve Konya-Samsun arterine çok yakındır.Emniyetevler / Gazi mahallesi nostaljik bir semt havasında olup, alkol sunulan mekanlardanuzaktır. Gıda, alışveriş, Ziraat ve İş bankaları şubeleri ve ATM lere yakındır.Ankara'nın en büyük AVM'si Ankamall 'e 15 dk. yürüme mesafesindedir.

Dr. özel kız yurdu ulaşımı

Ankara dışından gelen öğrencilerimiz ister uçakla ister otobüsle ister trenle seyahatleri sonrası yurda ulaşmakistediklerinde ; tren garı ve Aşti(otogar aynı zamanda uçak yolcularının servis noktası)çok yakınımızda olduğundan düşük taksiücreti ile ya da dolmuş ve otobüsle kolay ulaşım sağlar.

Dr. özel kız yurdu farkı

Kız yurdumuz donanım olarak kaliteli ve modern bir yurt olup,24 saat internet, sıcak su , bilgisayar ayarlı konfor ısıtması ve öğrencilere benzersiz çalışma ve dinlenme alanları sunmaktadır.Amacımız kızlarımıza sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve aileden uzak olmanın üzüntüsünü yaşamamaları ve kolayca kaynaşabilmeleri için sağlıklı ve neşeli bir ortam oluşturmaktır.Gerek gündüz görevlilerimiz, gerek gece annelerimiz, gerekse bayan aşcılarımız kızlarımıza ev huzuru ve güvenini yaşatmak için ellerindengeleni yapmaktadır. Ancak yönetim olarak hem sevecen hem de ebeveyn sorumluluğu içerisinde hareket etmekteyiz.

Dr. özel kız yurdu bilgi

Baş taraftaki menüden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Ankara gazi kız yurdu

ankara özel kız yurdu

gazi eczacılık yakını yurt

ankara gazi üniversitesi yakınındaki kız öğrenci yurtları
gazi kız yurtları

ankara özel kız yurtları

ankara özel kız yurdu

ankara gazi yakini kiz yurtlari

hostel in Ankara, ankara özel kız öğrenci yurdu

gazi eğitim fen ve edebiyat yurt

Çankaya yurtları

Ankara kiz yurdu

ankara gazi üniversitesine yakın özel kız öğrenci yurtları
Ankara dişçilik yurt
ankara beşevler kız yurdu
ankara özel kiz yurdu, ankara gazi kiz yurduankara yurtları.
ankara kız öğrenci yurdu
öğrenci
gazi kız yurtları
ankara özel kız öğrenci yurtları, kiz yurdu, kiz yurtlari, kiz ogrenci, özel yurt
Beşevler kız yurtları
kiz yurdu ankara, ankara özel yurtlarıgazi üniversitesi yakını kız yurdu, Gölbaşı kız yurtları ,Ankara ozel kiz yurdu Çankaya Üniversitesi yakın kız yurdu. Çankaya Üniversitesine gidiş geliş servis durağı tam yanımızda.ankara girl dorm, ankara hostel for girls.