Ankara kız yurtları

 Dr. Necmiye Durlu

ankara yurt telefonları

ankara yurt telefonları

ankara-kız-yurtları

ankara kız yurtları bina

ankara yurtları

ankara yurtları

ankara kız yurdu webankara yurdu binası

Dr. Necmiye Durlu Kız Yurdu Ankara Yerleşimi (Gazi – Beşevler)

Ankara’nın en eski ve güvenli semtlerinden biri olan Gazi Mahallesinde bulunmaktadır. Çevresinde bankalar, lokantalar, kuaförler, kırtasiyeler, süpermarketler mevcuttur.Yurdumuz Gazi Mahallesi’nin ana caddesi olan Silahtar Caddesi üzerindedir ve tam önünde; caddede karşıdan karşıya geçiş trafik lambaları ve Kızılay, Ulus, Demet, Batıkent gibi merkezi semtlere sefer yapan otobüslerin durağı vardır.

Yurdumuzun hemen karşısında Gazi Üniversitesi Kampüsü başlamakta, Eğitim, Yabancı Dil ve Eczacılık Fakülteleri 300 metre yakınımızda, en uzak kısımları olan İktisat Ve Tıp Fakülteleri ise yürüyerek 12 dakikada ulaşılabilecek kadar yakındır.Yurdumuz, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi olan Ankamall’e yürüyerek 13 dakikada ulaşılabilecek mesafededir. Konya-Samsun ve Demet-Sıhhiye ana yollarına 350 metre mesafede olan yurdumuz Ankara’nın önemli bir kısmına (Keçiören dâhil) tek vasıta ile gidilebilecek konumdadır. Bu nedenle bizi tercih eden öğrencilerimiz; Ankara Tıp, Hacettepe Tıp, Siyasal Bilgiler, Hukuk Fakültesi, ODTÜ, Başkent, Atılım, Çankaya, Ufuk, TOBB ve Turgut Özal Üniversitelerine kolayca ulaşım sağlayabileceklerini göreceklerdir.Merkezi konumumuz sayesinde yurdumuz öğrencilerimiz için 15 dk. yürüyüş mesafesindedir.

Gazi üniversitesi yerleşkesi

Gazi üniversitesi yurtları
Dr. Kız Yurdu Çevresi ?

Gazi Ankara Kız Yurdu 'muz protokol yolundadır ve Konya-Samsun arterine çok yakındır.Emniyetevler / Gazi mahallesi nostaljik bir semt havasında olup, alkol sunulan mekanlardanuzaktır. Gıda, alışveriş, Ziraat ve İş bankaları şubeleri ve ATM lere yakındır.Ankara'nın en büyük AVM'si Ankamall 'e 15 dk. yürüme mesafesindedir.

Dr. Kız Yurdu Ulaşımı ?

Ankara dışından gelen öğrencilerimiz ister uçakla ister otobüsle ister trenle seyahatleri sonrası yurda ulaşmakistediklerinde ; tren garı ve Aşti(otogar aynı zamanda uçak yolcularının servis noktası)çok yakınımızda olduğundan düşük taksiücreti ile ya da dolmuş ve otobüsle kolay ulaşım sağlar.

Dr. Kız Yurdu Farkı ?

Kız yurdumuz donanım olarak kaliteli ve modern bir yurt olup,24 saat internet, sıcak su , bilgisayar ayarlı konfor ısıtması ve öğrencilere benzersiz çalışma ve dinlenme alanları sunmaktadır.Amacımız kızlarımıza sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve aileden uzak olmanın üzüntüsünü yaşamamaları ve kolayca kaynaşabilmeleri için sağlıklı ve neşeli bir ortam oluşturmaktır.Gerek gündüz görevlilerimiz, gerek gece annelerimiz, gerekse bayan aşcılarımız kızlarımıza ev huzuru ve güvenini yaşatmak için ellerindengeleni yapmaktadır. Ancak yönetim olarak hem sevecen hem de ebeveyn sorumluluğu içerisinde hareket etmekteyiz.

Dr. Kız Yurdu Bilgi ?

Baş taraftaki menüden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Ankara gazi kız yurdu

ankara özel kız yurdu

gazi eczacılık yakını yurt

ankara gazi üniversitesi yakınındaki kız öğrenci yurtları
gazi kız yurtları

ankara özel kız yurtları

ankara özel kız yurdu

ankara gazi yakini kiz yurtlari

hostel in Ankara, ankara özel kız öğrenci yurdu

gazi eğitim fen ve edebiyat yurt

Çankaya yurtları

Ankara kiz yurdu

ankara gazi üniversitesine yakın özel kız öğrenci yurtları
Ankara dişçilik yurt
ankara beşevler kız yurdu
ankara özel kiz yurdu, ankara gazi kiz yurduankara yurtları.
ankara kız öğrenci yurdu
öğrenci
gazi kız yurtları
ankara özel kız öğrenci yurtları, kiz yurdu, kiz yurtlari, kiz ogrenci, özel yurt
Beşevler kız yurtları
kiz yurdu ankara, ankara özel yurtlarıgazi üniversitesi yakını kız yurdu, Gölbaşı kız yurtları ,Ankara ozel kiz yurdu Çankaya Üniversitesi yakın kız yurdu. Çankaya Üniversitesine gidiş geliş servis durağı tam yanımızda.ankara girl dorm, ankara hostel for girls.