Ankara Kız Yurdu

 Dr. Necmiye Durlu

   

  

  

ankara yurt telefonları

ankara yurt telefonları

ankara yurt


ankara kız yurtları bina ankara yurdu binası

2018-2019
⇓ ERKEN KAYIT YURT FİYATLARI ⇓

    Sevgili öğrencilerimiz , artan maliyetlerimize rağmen, sizler için en uygun Erken Kayıt Yurt Fiyatlarını aşağıda bilgilerinize sunuyoruz. Sizlerden çok memnunuz ve önümüzdeki sene de bizde kalmanızı arzu ediyoruz. Erken Kayıt fiyatlarını (Aşağıdaki resmi tıklatınız) kaçırmamanızı önemle hatırlatırız. Erken kayıt avans ücreti 500 TL olup 2 Nisan 2018 kadar ödeme alınacaktır, bakiye bedel için ise senetler eylül 2018 den itiberen vadelenecek ve senetler Temmuz 2019 ilk haftasında bize teslim edilecektir, bu sürede senedini teslim etmeyenlerin siparişi iptal edilir ve yatırdıkları avans en geç Ağustos 2019 sonuna kadar iade edilir.
​☛ Erken kayıt süresi içinde, oda/yatak için yapılacak kayıtlarda öncelik; oda da şu anda kalan öğrencide olacaktır. Ancak mevcutta kalan öğrenci söz konusu oda/yatak için kaydını yaptırmazsa bu halde erken kayıttan yararlanan öğrenci bahsi geçen oda/yatak hakkına sahip olacaktır.
​☛ Kızlarımızın, sevdikleri ve bize tavsiye edebilecekleri bir arkadaşlarına da bu fiyatları ve şartları uygulayacağız.

ankara-yurt-fiyatlar

ankara özel kız yurtları
ankara özel kız yurtları

Kale gibi güvenlikli - 24 saat kamera kontrol - wireless - çalışma salonu ve özel masa - sabah okul servisi - kahvaltı - yemek - kantin - bazalı yatak - merkezi ısıtma - 24 saat sıcak su - uydu tv - her gün oda temizliği - çamaşır yıkatma - ütü - sohbet ve dinlenme alanları - revir - spor salonu.

Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu; Gazi Üniversitesi ve Ankara Dişcilik fakültesi kız öğrencilerine Ankara kız yurtları içerisinde en yakın yurttur. Açık büfe kahvaltı,4 çeşit akşam yemeği, sabah okul servisi, 24 saat güvenlik- sıcak su - ısınma, ideal çalışma ve dinlenme alanları ile ideal yurt.

Dr. özel kız yurdu nerede ?

Ankara 'nin en eski,güvenli ve merkezi semti Gazi Mahallesi'nde.

Dr. özel kız yurdu çevresi ?

Gazi Ankara Kız Öğrenci Yurdu 'muz protokol yolundadır ve Konya-Samsun arterine çok yakındır. Emniyetevler / Gazi mahallesi nostaljik bir semt havasında olup, alkol sunulan mekanlardan uzaktır. Gıda, alışveriş, Ziraat ve İs bankaları Şubeleri ve ATM lere yakındır. Ankara'nın en büyük AVM'si Ankamall 'e 15 dk. yürüme mesafesindedir.

Dr. özel kız yurdu ulaşımı ?

Ankara dışından gelen öğrenci lerimiz ister uçakla ister otobüsle ister trenle seyahatleri sonrası yurda ulasmak istediklerinde ; tren garı ve Aşti(otogar ayni zamanda uçak yolcularinin servis noktasi )çok yakınımızda oldugundan düşük taksi ücreti ile ya da dolmus ve otobüsle kolay ulaşım saglar.

Dr. özel kız yurdu farkı ?

Kız yurdu muz donanım olarak kaliteli ve modern bir yurt olup,24 saat internet, sıcak su , bilgisayar ayarlı konfor ısıtması ve öğrencilere benzersiz çalışma ve dinlenme alanları sunmaktadır. Amacımız kızlarımıza sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve aileden uzak olmanın üzüntüsünü yaşamamaları ve kolayca kaynaşabilmeleri için saglıklı ve neşeli bir ortam olusturmaktır. Gerek gündüz görevlilerimiz, gerek gece annelerimiz, gerekse bayan aşcılarımız kızlarımıza ev huzuru ve güvenini yasatmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Ancak yönetim olarak hem sevecen hem de ebeveyn sorumlulugu içerisinde hareket etmekteyiz.

Etiketler :

Ankara gazi kız yurdu

ankara kız yurtları

gazi eczacılık yakını yurt

gazi üniversitesi yurtları
gazi kız yurtları

ankara kız öğrenci yurtları

ankara özel kız yurdu

gazi üniversitesi yakını yurtlar

hostel in Ankara, ankara özel kız ögrenci yurdu

ankara özel kız öğrenci yurtları

ankara özel kız yurdu

Ankara kiz yurdu

gazi Üniversitesine yakın kız yurtları
Ankara dişcilik yurt
ankara yurtları
gazi kız yurtları
Besevler kız yurtları
ankara kyk yurtları
ankara ozel kiz yurdu, ankara gazi kiz yurdu, ankara yurtlari. ankara öğrenci yurdu, dr. ac kız yurdu, ankara özel kiz ögrenci yurtlari, kiz yurdu, ankara kiz yurtlari, kiz ogrenci, özel yurt, kiz yurdu ankara, ankara ozel yurtlari, ankara öğrenci apart, gazi üniversitesi yakini kiz yurdu, Gölbasi kiz yurtlari , kiz yurtlari, kiz yurdu, öğrenci yurdu, kız öğrenci yurdu. Ankara ozel kiz yurdu, ankara girl dorm, ankara hostel for girls.