Ankara kız yurdu fiyat
Ankara Yurt fiyatları

Ankara Yurt Fiyatları

 Dr. Necmiye Durlu

ankara kız öğrenci yurtları

ankara kız yurdu ücret

ankara gazi üniversitesi yurtları


ankara kız yurtları fiyatankara kız yurdu webankara kız öğrenci yurtları binası

   

  

  Ankara kız yurdu fiyatları

: Dr. Necmiye Durlu; Ankara kız yurtları arasında Beşevler kampüslerine en yakın özel ankara kız yurdu olarak, uygun ankara yurt fiyatlarıile kaliteli özel kız yurdu dur. Dr. Gazi kız öğrenci yurdu muz;   Ankara Gazi Üniversitesi eczacılık, eğitim, fen edebiyat, beden, teknoloji, iktisad, hukuk, tıp, sağlık, Ankara üniversitesi diş hekimligi yakını özel kız öğrenci yurdu dur. Ankara Gazi üniversitesi yurtları içerisinde temiz, güvenilir özel kız yurdu dur.
Yurdumuzun hemen karşısında Gazi Üniversitesi Kampüsü başlamakta, Gazi Eğitim, Fen, Edebiyat, Müzik, Yabancı Dil, Teknoloji ve Eczacılık Fakülteleri 300 metre yakınımızdadır. İktisat ve Tıp Fakültelerine yürüme mesafesinde 12 dakikada ulaşılabilir. Gazi Gölbaşı kampüsü ne ulaşım kolaydır. Ankara Dişcilik fakültesi yakınımızdadır. Tüm öğrencilerimize sessiz sakin ders ve mesleki çalışma alanı sağlanmaktadır.
     

  

ankara özel kız yurtları
ankara özel kız yurtları

Kale gibi güvenlikli - 24 saat kamera kontrol - wireless - çalışma salonu ve özel masa - sabah okul servisi - kahvaltı - yemek - kantin - bazalı yatak - merkezi ısıtma - 24 saat sıcak su - uydu tv - her gün oda temizliği - çamaşır yıkatma - ütü - sohbet ve dinlenme alanları - revir - spor salonu.

Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu; Gazi Üniversitesi ve Ankara Dişcilik fakültesi kız öğrencilerine Ankara kız yurtları içerisinde en yakın yurttur. Açık büfe kahvaltı,4 çeşit akşam yemeği, sabah okul servisi, 24 saat güvenlik- sıcak su - ısınma, ideal çalışma ve dinlenme alanları ile ideal yurt.

Dr. özel kız yurdu nerede ?

Ankara 'nin en eski,güvenli ve merkezi semti Gazi Mahallesi'nde.

Dr. özel kız yurdu çevresi ?

Gazi Ankara Kız Öğrenci Yurdu 'muz protokol yolundadır ve Konya-Samsun arterine çok yakındır. Emniyetevler / Gazi mahallesi nostaljik bir semt havasında olup, alkol sunulan mekanlardan uzaktır. Gıda, alışveriş, Ziraat ve İs bankaları Şubeleri ve ATM lere yakındır. Ankara'nın en büyük AVM'si Ankamall 'e 15 dk. yürüme mesafesindedir.

Dr. özel kız yurdu ulaşımı ?

Ankara dışından gelen öğrenci lerimiz ister uçakla ister otobüsle ister trenle seyahatleri sonrası yurda ulasmak istediklerinde ; tren garı ve Aşti(otogar ayni zamanda uçak yolcularinin servis noktasi )çok yakınımızda oldugundan düşük taksi ücreti ile ya da dolmus ve otobüsle kolay ulaşım saglar.

Dr. özel kız yurdu farkı ?

Kız yurdu muz donanım olarak kaliteli ve modern bir yurt olup,24 saat internet, sıcak su , bilgisayar ayarlı konfor ısıtması ve öğrencilere benzersiz çalışma ve dinlenme alanları sunmaktadır. Amacımız kızlarımıza sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve aileden uzak olmanın üzüntüsünü yaşamamaları ve kolayca kaynaşabilmeleri için saglıklı ve neşeli bir ortam olusturmaktır. Gerek gündüz görevlilerimiz, gerek gece annelerimiz, gerekse bayan aşcılarımız kızlarımıza ev huzuru ve güvenini yasatmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Ancak yönetim olarak hem sevecen hem de ebeveyn sorumlulugu içerisinde hareket etmekteyiz.

Etiketler :

ankara yurt ücretleri

Ankara özel yurt fiyatlar

gazi yurdu fiyatlar

ankara gazi üniversitesi yurtları
gazi kız yurtları

ankara kız öğrenci yurtları

ankara özel kız yurdu

gazi üniversitesi yakını yurtlar

hostel in Ankara, ankara özel kız ögrenci yurdu

ankara özel kız öğrenci yurtları

ankara özel kız yurdu

Ankara kiz yurdu

gazi Üniversitesine yakın kız yurtları
Ankara dişcilik yurt
kyk ankara yurtları
gazi kız yurtları
Besevler kız yurtları
ankara kyk yurtları
ankara ozel kiz yurdu, ankara gazi kiz yurdu, ankara yurtlari. ankara öğrenci yurdu, dr. ac kız yurdu, ankara özel kiz ögrenci yurtlari, kiz yurdu, ankara kiz yurtlari, kiz ogrenci, özel yurt, kiz yurdu ankara, ankara ozel yurtlari, ankara öğrenci apart, gazi üniversitesi yakini kiz yurdu, Gölbasi kiz yurtlari , kiz yurtlari, kiz yurdu, öğrenci yurdu, kız öğrenci yurdu. Ankara ozel kiz yurdu, ankara girl dorm, ankara hostel for girls.
Silahtar Caddesi 32Emniyet Mahallesi / Yenimahalle,AnkaraTurkeyP.O. Box: 06560☸ harita.Tel: 0312 2213170
     © 2011 Dr.Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu.    Tüm Hakları Saklıdır. Designed by: Reha Özbey
Ankara 'da Gazi Üniversitesi ve Ankara Dişcilik Fakütesi kız ögrencilerine yurt hizmeti veren merkezi , modern ve temiz MEB 'e baglı Ankara özel yurtları.